Apie Oro grupę

ORO GRUPĖ mąsto kitaip – matėme vaizdus iš kosminių palydovų ir matėme vaizdus nuo žemės, tačiau kažkur per vidurį egzistavo spraga, kuri pagaliau užpildoma.

Mes padedame įgyvendinti Jūsų užsibrėžtus tikslus, naudodami nepilotuojamus orlaivius (UAV), taip taupydami laiką ir pateikdami daugiau informacijos.

Žengiame  koja kojon su naujausiomis bepiločių orlaivių/dronų technologijomis. Jas realizuodami ir pritaikydami savo veikloje,  siekiame geriausių rezultatų, kurie lemia vienokį ar kitokį laimėjimą. Mažos laiko sąnaudos, leidžia būti itin tiksliems, greitiems, universaliems, ekonomiškiems. Teiginį „The sky‘s the limit“ (išvertus iš anglų kalbos reiškia – tik dangus yra riba), mes, ORO GRUPĖ, keičiame nauju šūkiu „The sky‘s no limit anymore“ (vertimas iš anglų kalbos - dangus nebėra riba).

Naudodami UAV  fotografuojame, filmuojame iš oro, ko negali padaryti topografai. Gauname ypač sudėtingus ir tikslius trimačius duomenis apie aukštį (įskaitant medžius, gyvatvores) bei trimačius linijinius brėžinius. Vaizdas (fotografija, filmuota medžiaga) iš paukščio skrydžio, naudojamas įvairiems tikslams, tarp jų: skaitmeniniai aukščių modeliai, žemėlapiai, topografiniai tyrimai, sunkiai prieinamų vietų apžiūra - vėjo jėgainių, kaminų, tiltų, pastatų fasadų ir stogų vizualinė apžiūra, trimatis skenavimas ir modeliavimas, GIS analizė, duomenų valdymas, svarbių gyvenimo įvykių fiksavimas, urbanistikos plėtros stebėjimas ir daugybė kitų galimybių.

Dronai mums suteikia naują, iki šiol nematytą vaizdo perspektyvą.

Iš aukščiau viskas matosi ir geriau, ir gražiau!

Grupės veikla

Nariai